Wysoki kontrast
Skala szarości
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę
Banner strony

O nas

Interka istnieje na rynku od ponad 20 lat. Znana jest już bardzo dobrze mieszkańcom Olesna i okolic jako operator telekomunikacyjny świadczący usługi szybkiego Internetu Światłowodowego. Siła naszej marki wywodzi się z wieloletniego doświadczenia naszych pracowników, którzy ją tworzyli i codziennie ją udoskonalają, a wraz z nią najlepszą jakość wszystkich usług, które oferujemy Państwu od lat.

Obecnie budujemy wyłącznie nowoczesne sieci światłowodowe w standardzie FTTH, tym samym nieustannie powiększając zasięg sieci o nowe obszary budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych na terenie gminy Olesno, Gorzów Śląski i Radłów.

Świadczymy również usługi bezprzewodowego dostępu do internetu oraz usługi telefoniczne, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Znamy doskonale potrzeby Klientów i staramy się do nich dostosować. Naszym Klientom zapewniamy również pomoc techniczną, informatyczną i obsługę serwisową na najwyższym poziomie.

Poprzez dynamiczny rozwój dziś możemy już śmiało powiedzieć, że jesteśmy jednym z największych lokalnych operatorów telekomunikacyjnych. Fakt ten niewątpliwie potwierdza duża ilość zadowolonych Klientów.